O mnie

Moje zdjęcie
Matka, kobieta, która ma wiele pomysłów, chęci a za mało czasu na ich realizację :) Dziękuję za to, że poświęciliście swój czas dla mnie, dla mojej twórczości.

Moi stali goście :)

piątek, 16 kwietnia 2010

Pewna historiaKiedyś słyszałam pewna historię o mężczyźnie, który odwiedził swojego znajomego a opowiada ja tak: "Siedziałem tam i przyglądałem się jak mój przyjaciel sięga do półki wyciąga z niej ubrania swojej żony. W pewnej chwili wyciągnął z szafki śliczna koronkowa damską bieliznę, popatrzył na nią i rzekł:
- Chowaliśmy to na specjalną okazję -popatrzył na swoja martwą żonę leżącą na łóżku -może to właśnie ta okazja?

Bardzo wzruszyła mnie ta historia i skłoniła do zadumy. Mając w pamięci tą straszną tragedię z poprzedniej soboty pomyślałam sobie, że nie należy dobrych rzeczy odkładać na jutro, nie mów sobie, że zdążysz powiedzieć mężowi "Kocham Cię" jak wróci z pracy, powiedz dzieciom przed pójściem do szkoły "Jestem z Ciebie dumna", uśmiechnij się do przechodnia na ulicy - wiem, pomyśleliście naiwa - ale Spieszmy Się Kochać Ludzi Tak Szybko Odchodzą.........

1 komentarz:

  1. czemu naiwna? ale to tylko przemyslenia w danej chwili, czasami wiemy o tym co mamy powiedziec a jednak.... nie nadarza sie ta chwila, ten moment i potem jest zapozno. Ja sama jestem kobieta ktora nie zdarzyla przebaczyc, 32 lata minely ale ja wciaz nie moge soboie darowac.Nie, nie mysle o tym codziennie, ale bardzo czesto.
    Nie chce juz popelnic tych bledow, i staram sie, wcale sie nie obrazac, biore ludzi takich jak sa, przykro tylko ze nie wszyscy tak mysla.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz. Na pewno przeczytam go kilka razy :) Buziaki

Zobacz również

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...