O mnie

Moje zdjęcie
Matka, kobieta, która ma wiele pomysłów, chęci a za mało czasu na ich realizację :) Dziękuję za to, że poświęciliście swój czas dla mnie, dla mojej twórczości.

Moi stali goście :)

niedziela, 19 czerwca 2011

Golec uOrkiestra

Tydzień upłynął pod znakiem muzyki. We czwartek tak jak pisałam wcześniej koncert zespołu Myslovitz a dzisiaj w samych Tychach Golce uOrkiestra.  Ten koncert dla wszystkich i nie tylko Tyszan zorganizowała tyska spółdzielnia mieszkaniowa Oskard. Było świetnie! Głośno, rytmicznie i bardzo do tańca i do śpiewania! Było mi tez bardzo ciężko bo podczas trzeciej piosenki ( Lornetki) moja mała niunia stwierdziła, że jest zmęczona,  zdjęła okularki i....zasnęła u mnie na rękach. Wytrzymałam kolejne trzy piosenki  przekazałam słodki ciężar tatusiowi i.... córunia się zbudziła w pełni sił!!! Wtedy zaczęła się zabawa!!!

To nasza pierwotna odległość od sceny (kiedy mała spała)


Podrawiam

2 komentarze:

  1. a ja w końcu nie dotarłam... nauka mnie pochłonęła... a szkoda...
    może nasze Tychy jeszcze coś ciekawego nam zaproponują :)

    OdpowiedzUsuń
  2. o kurczę, ale dziwne uczucie znaleźć osobą w tak wielkim wirtualnym świecie z tego samego miasta ;)) co więcej, również byłam na koncercie, i dokładnie mniej więcej w tym samym miejscu! No Tychy szaleją ostatnio ;)) Czekam z niecierpliwością na Feel w lipcu ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz. Na pewno przeczytam go kilka razy :) Buziaki

Zobacz również

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...