O mnie

Moje zdjęcie
Matka, kobieta, która ma wiele pomysłów, chęci a za mało czasu na ich realizację :) Dziękuję za to, że poświęciliście swój czas dla mnie, dla mojej twórczości.

Moi stali goście :)

czwartek, 5 grudnia 2013

Haruni numer trzy

Jak robiłam poprzednie dwie chusty haruni wiedziała, że gdy tylko znajdę odpowiednią włóczkę zrobię taką dla siebie. W zaprzyjaźnionej stacjonarnej pasmanterii kupując nici na gwiazdki choinkowe dojrzałam to cacko. Zwykły akryl ale mięciutki z mieniącymi się cekinami. Zużycie prawie trzy motki czyli jakieś 270g (100gr- 205m) druty nr 5. Jest odrobinę mniejsza od poprzedniczek no ale nie trzyma formy pomimo parowania żelazkiem. Nie prasowałam ze względu na cekiny.
Do kompletu będzie beret ale w ciemniejszym fiolecie, bo nie mam serca czwarty raz dzwonić do pasmenterii z pytaniem czy włóczka jest! A było to tak: przy pierwszym podejściu kupiłam dwa motki ale jeden siorka zabrała bo się jej podobał. Po jakimś czasie kupiłam drugi no bo z jednym to niewiele zrobię. Jak już kończyłam chustę to wymyśliłam beret, kupiłam więc trzeci motek ale okazało się, że chusta zerzarła prawie cały i na beret nie wystarczy....hehe

Oto ona:

Zimowe pozdrowionka :D

5 komentarzy:

 1. Cudna chusta :-) Jest tak piękna, że wcale nie przeszkadzałoby mi jej ewentualne "drapanie" :-)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękna, misterna, niezwykła. Pozdrawiam,

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję Kobitki :D dziękuję !!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz. Na pewno przeczytam go kilka razy :) Buziaki

Zobacz również

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...